.

.

Нови Rcexl Голема Прекинувач со JR Приклучок

Нови Rcexl Голема Прекинувач со JR Приклучок

DEN 106.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ST1005
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата