.

.

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Acer АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 AS07A32 AS07A41 AS07A42 За да се Стремат 2930 2930G 2930Z 4220

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Acer АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 AS07A32 AS07A41 AS07A42 За да се Стремат 2930

DEN 384.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
4710 за да се Стремат 2930 2930G 2930Z 4220
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
12 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата