.

.

25 L/M проток мини вакуум пумпа, 150kpa Притисок мини вакуум пумпа

25 L/M проток мини вакуум пумпа, 150kpa Притисок мини вакуум пумпа

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
Z712-703 факс-3800
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Притисок:
150kpa притисок
Примена:
пумпа за воздух,издувниот воздух,вакуум пумпа
Гориво:
DC напојување
боја:
Сива
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
четка или brushless:
четка
сертификација:
CE,Rohs,ISO
основните материјали:
PC,PPS,Најлон,Хардвер,Гума
Тип:
мини вакуум пумпа
is_customized:
Yes
Големина:
66*85.5*116mm

Стоката во категоријата