.

.

(4 парчиња/многу) VIBORG Цинк Легура Фиока Копчиња & Кабинет се Справува &Фиока Вади & Кабинет Повлекува, SA-740-E

(4 парчиња/многу) VIBORG Цинк Легура Фиока Копчиња & Кабинет се Справува &Фиока Вади & Кабинет Повлекува, SA-740-E

DEN 275.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Viborg
Број На Модел На:
SA-740-E
Материјал:
Цинк Легура
Материјал:
Висок qualit znc легура
Заврши:
Хром
Големина:
54 x 54 x 25 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата