.

.

2m Железо 4x4mm Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит Антички Сребрен/Месинг DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0116

2m Железо 4x4mm Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит Антички Сребрен/Месинг DIY Одлуки Одговара Хривнија

DEN 124.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Недовршениот Тротоарот Синџири
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Должина:
200cm
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
CH0116
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата