.

.

ХАРТИЈА ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ СЕ ВКЛОПУВА TECUMSEH LEV115 LEV120 OVRM60 OVM105 TVS90 CENTURAL 5.5 HP МОТОРНИ ВОЗДУШЕН REPL P/N 36745

ХАРТИЈА ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ СЕ ВКЛОПУВА TECUMSEH LEV115 LEV120 OVRM60 OVM105 TVS90 CENTURAL 5.5 HP МОТОРНИ ВОЗДУШЕН REPL

DEN 181.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HanEng
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
LEV115 LEV120 OVRM60 OVM105 TVS90
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Долго:
70MM
Ширина:
44mm
Висина:
54mm

Стоката во категоријата