.

.

2m Железо Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0125 4 Изберете Боја

2m Железо Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0125

DEN 40.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
1.02cm
Производ Карактеристики:
намалување на синџирот
Објектот Дијаметар:
0.46cm
Објектот Висина:
0.11inch
Објектот Должина:
200cm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
CH0125
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата