.

.

Бесплатен превозот Вметнете 20mm Кол UFL004 Метал Понесе Перница Страната Блок Имајќи

Бесплатен превозот Вметнете 20mm Кол UFL004 Метал Понесе Перница Страната Блок Имајќи

DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
UFL004 U004 FL004 UFL004C(E) 04-5CP20 04-5CPE
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата