.

.

8 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP08 UCP08 P08 перница блок имајќи домување

8 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP08 UCP08 P08 перница блок имајќи домување

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
KP08 UCP08 P08 K08
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата