.

.

Топли Бои,4 mm 1/8 инчи Широк Чиста Mulberry Свила Лента за Везови Занаетчиски Двојно се Соочуваат Тенка Тафт Свила Трим

Топли Бои,4 mm 1/8 инчи Широк Чиста Mulberry Свила Лента за Везови Занаетчиски Двојно се Соочуваат Тенка Тафт

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
5 ролни мешани бои
Големина:
100 meter, 30 meter, 10 meter
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Свила
Број На Модел На:
4mm mulberry свила лента
Ширина:
1/8
Ткаенина Тип:
Тафт
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице

Стоката во категоријата