.

.

Бесплатен превозот 1PC Не-стандардни Метрички Умре M19 круг Умре за челик, железо, алуминиум бакар работното парче провира DIYER Производител

Бесплатен превозот 1PC Не-стандардни Метрички Умре M19 круг Умре за челик, железо, алуминиум бакар работното парче

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

навој дијаметар:
m19
Теренот:
1.25, 1.0, 1.5, 0.5
Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НЕГО-TDM19*1.0/1.25/1.5
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
Метрички провира умре
Спецификации:
m19
Теренот:
1.0 mm/1.25 mm/1.5 mm
Материјал:
9SiCr
КОЛИЧИНА:
1pc

Стоката во категоријата