.

.

12 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP001 UCP001 P001 перница блок имајќи домување

12 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP001 UCP001 P001 перница блок имајќи домување

DEN 696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
KP001 K001 P001 KP001C(E) 001CP12 001CPE
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата