.

.

Дигитален Термометар ЦЕНТАР-300 (К-type:-200-1370C)

Дигитален Термометар ЦЕНТАР-300 (К-type:-200-1370C)

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
CENTER300

Стоката во категоријата