.

.

Дрво вратата ролери CY-602-4APicture(пар вклучуваат два компјутери)

Дрво вратата ролери CY-602-4APicture(пар вклучуваат два компјутери)

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Вратата Ролки
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
КИП-602-4А -
макара дијаметар:
22mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата