.

.

5l/min мини дијафрагмата микро електрична 12V DC вакуум пумпа

5l/min мини дијафрагмата микро електрична 12V DC вакуум пумпа

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V
моќност:
Електричен
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Број На Модел На:
D312-1305-5000
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Притисок:
130kpa притисок
Примена:
пумпа за воздух,издувниот воздух,вакуум пумпа
Гориво:
DC напојување
Тип:
мини вакуум пумпа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјали:
PPS или PC, Најлон,Најлон со влакна,Хардвер
сертификација:
CE,Rohs,ISO
четка или brushless:
четка
is_customized:
Yes
Големина:
32.8*50*70mm

Стоката во категоријата