.

.

100pcs 4.3 Мешани бои Daisy Вештачко Цвеќе За Свадба Булчински Занает Corsage Декорација

100pcs 4.3 Мешани бои Daisy Вештачко Цвеќе За Свадба Булчински Занает Corsage Декорација

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Daisy
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Бренд Име:
DRtrade
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Стоката во категоријата