.

.

KMC-26 Звучник Микрофон за Kenwood Puxing Wouxun Weierwel LINTON

KMC-26 Звучник Микрофон за Kenwood Puxing Wouxun Weierwel LINTON

DEN 376.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
85*65*40mm
Број На Модел На:
KMC-26
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата