.

.

4m Железо 5x3.3x0.9mm Извртени Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0123 4 Боја

4m Железо 5x3.3x0.9mm Извртени Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија

DEN 42.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Извртени Спречување На Синџирот
Објектот Дијаметар:
0.33cm
Објектот Висина:
0.09inch
Објектот Должина:
400cm
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
CH0123
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата