.

.

5V6A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 5V6A DC Адаптер,

5V6A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 5V6A DC Адаптер,

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Употреба:
светлина
клучен збор:
5V6A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 5V6A DC Адаптер,
Гаранција:
3 година
домување:
Пластични , Не водоотпорен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата