.

.

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за BMW 3,5,7 серија 84-2001

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за BMW 3,5,7 серија 84-2001

DEN 86.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
682
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата