.

.

1 Пар Жените Мода Екран На Допир За Зима И Топло Копчиња Ракавици

1 Пар Жените Мода Екран На Допир За Зима И Топло Копчиња Ракавици

DEN 62.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SANWOOD
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
8823090
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Сомот

Стоката во категоријата