.

.

17 mm калибар Цинк Легура Минијатурни Лежишта пиедестал KFL003 UCFL003 FL003 дијамант страната лежишта пиедестал

17 mm калибар Цинк Легура Минијатурни Лежишта пиедестал KFL003 UCFL003 FL003 дијамант страната лежишта пиедестал

DEN 931.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
KFL003 UCFL003 FL003 K003
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата