.

.

200pcs Смола Меша Торта Десерт сладолед Lolly Бонбони Flatback Scrapbooking Занает

200pcs Смола Меша Торта Десерт сладолед Lolly Бонбони Flatback Scrapbooking Занает

DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Смола
Тема:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата