.

.

80 ГРОЗДОВИ =480 Прекрасен (5CM) Медиум СИНАТА ПЕНА ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КУП W/ORGANZA МРЕЖА,СВАДБА ЦВЕЌЕ ОРКЕСТАРОТ.*(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС)

80 ГРОЗДОВИ =480 Прекрасен (5CM) Медиум СИНАТА ПЕНА ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КУП W/ORGANZA МРЕЖА,СВАДБА ЦВЕЌЕ ОРКЕСТАРОТ.*(БЕСПЛАТЕН

DEN 3168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
Jarrey
Медиум ПЕНА ЗГОЛЕМИ W/ORGANZA МРЕЖА:
жичен матични
Рачно изработени:
Сина
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата