.

.

година топла продаде мода висок квалитет 925 sterling silver CZ циркон дами свадба прстени прст прстен накит за подарок пад на превозот

година топла продаде мода висок квалитет 925 sterling silver CZ циркон дами свадба прстени прст прстен накит

DEN 129.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
5mm
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
5623
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 Sterling silver

Стоката во категоријата