.

.

4m Железо 3x3x1mm Rollo Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0114 3 Изберете Боја

4m Железо 3x3x1mm Rollo Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0114

DEN 66.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Недовршениот Rollo Синџири
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
400cm
Објектот Тежина:
13g
Број На Модел На:
CH0114
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата