.

.

30 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP006 UCP006 P006 перница блок имајќи домување

30 mm калибар Цинк Легура монтирани лежишта KP006 UCP006 P006 перница блок имајќи домување

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
KP006 UCP006 P006 K006
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата