.

.

2m Железо 7.8x6.5x0.8мм Двојно Намалување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0124 4 Боја

2m Железо 7.8x6.5x0.8мм Двојно Намалување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија

DEN 42.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.78cm
Производ Карактеристики:
Двојно Намалување На Синџирот
Објектот Дијаметар:
0.65cm
Објектот Висина:
0.08cm
Објектот Должина:
200cm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
CH0124
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата