.

.

Рачни KMC-17 Звучник Микрофон за Kenwood Puxing Wouxun Weierwel LINTON

Рачни KMC-17 Звучник Микрофон за Kenwood Puxing Wouxun Weierwel LINTON

DEN 304.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
70*65*35mm
Број На Модел На:
KMC-17
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата