.

.

BNC адаптер за Mola GP328 GP300 GP340 GP328

BNC адаптер за Mola GP328 GP300 GP340 GP328

DEN 150.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
1 1/2
Број На Модел На:
АД-02
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата