.

.

kuki-забава 3pcs/set Ѕвезда Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Печење Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки

kuki-забава 3pcs/set Ѕвезда Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Печење Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки

DEN 41.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Колаче Алатки
Број На Модел На:
ѕвезда колаче машина
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Бренд Име:
kuki-забава
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
бисквит мувла
Карактеристика 2:
фондан торта декорирање алатки

Стоката во категоријата