.

.

Инчен M20 RJ45 мрежата Ethernet приклучок за мрежа директно заеднички Фиксна кутија 10pcs

Инчен M20 RJ45 мрежата Ethernet приклучок за мрежа директно заеднички Фиксна кутија 10pcs

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
RJ45
Примена:
Осветлување
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата