.

.

JIGU Нов лаптоп батеријата за Acer UM08A73 UM08A74 UM08B31 UM08B52 UM08B71 UM08B72 UM08B73 UM08B74 Портал UM08A73 LT1001J LT2000

JIGU Нов лаптоп батеријата за Acer UM08A73 UM08A74 UM08B31 UM08B52 UM08B71 UM08B72 UM08B73 UM08B74 Портал UM08A73

DEN 384.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
ЕДЕН за Acer UM08A73 UM08A74 UM08B31 UM08B52 UM08B71
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црно-Бело
гаранција:
24 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата