.

.

JIGU grape32 Нови 8cell лаптоп со батерија за Acer TravelMate 5730G 6592 6592G 7220 7220G 7320 7520 7520G 7720 7720G

JIGU grape32 Нови 8cell лаптоп со батерија за Acer TravelMate 5730G 6592 6592G 7220 7220G 7320 7520 7520G 7720 7720G

DEN 505.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V/V 14.4
Број На Модел На:
5320 за Acer TravelMate 5730G 6592 6592G 7220 7220G 7320
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
8 КЛЕТКИ
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
24 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата