.

.

JIGU Нов лаптоп батеријата За Acer TravelMate 5220 5220G 5230 5310 5320 5330 5520 5520G 5530 5530G 5710 5710G 5720 5720G 5730

JIGU Нов лаптоп батеријата За Acer TravelMate 5220 5220G 5230 5310 5320 5330 5520 5520G 5530 5530G 5710 5710G 5720

DEN 505.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V/V 14.4
Број На Модел На:
5320 за Acer TravelMate 5220 5220G 5230 5310 5320
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
8 КЛЕТКИ
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
24 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата