.

.

Бесплатен Превозот Панк DIY Месинг Круг Конус Студ 9mm Злато со 4 Prongs за Кожа Занает/Торба/Чевли/Облека

Бесплатен Превозот Панк DIY Месинг Круг Конус Студ 9mm Злато со 4 Prongs за Кожа Занает/Торба/Чевли/Облека

DEN 293.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Заковки
Месо тело дијаметар:
кориснички
Глава Дијаметар:
9mm
Функција:
Конусна Студ,Конус Студ,Prong Студ
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
позлата
Материјал:
Дувачкиот
Занитвам Тип:
Open-End
Месо Тело Должина:
кориснички
Број На Модел На:
A-20002GOH-9
боја:
Злато
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата