.

.

50kpa притисок dc diaphragm12V микро електрична пумпа 5L/M 12V micro пумпа

50kpa притисок dc diaphragm12V микро електрична пумпа 5L/M 12V micro пумпа

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V, 9V
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
Z5012-4003-2900
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Примена:
пумпа за воздух,издувниот воздух,вакуум пумпа
Притисок:
50kpa притисок
Гориво:
DC напојување
боја:
Сива
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
четка или brushless:
четка
сертификација:
CE,Rohs,ISO
основните материјали:
PC,PPS,Најлон,Хардвер,Гума
Тип:
12V micro пумпа
is_customized:
Yes
Големина:
50*70*100mm

Стоката во категоријата