.

.

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за Хонда Спогодба 1994-на

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за Хонда Спогодба 1994-на

DEN 130.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
683
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата