.

.

М2 М3 M6 М8 M10 Хексадецимален Завртки Нерѓосувачки Челик Право Теми Мерка М1.6 М2.5 М4 М5

М2 М3 M6 М8 M10 Хексадецимален Завртки Нерѓосувачки Челик Право Теми Мерка М1.6 М2.5 М4 М5

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M2 Pack 1000, M3 Pack 1000, M4 Pack 1000, M5 Pack 500, M6 Pack 100, M8 Pack 100, M10 Pack 50
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10
is_customized:
Yes
Бренд Име:
iMJIND
Стандард:
DIN934
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Стоката во категоријата