.

.

Нови 50PCS Наоѓање Bodhi Метал DIY Pendant Среќа Бакар Копчето Додаток Накит Одлуки Дизајн Жени, Девојки Подароци Занаети 5x16mm

Нови 50PCS Наоѓање Bodhi Метал DIY Pendant Среќа Бакар Копчето Додаток Накит Одлуки Дизајн Жени, Девојки Подароци

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
5x16mm
Број На Модел На:
YCH904
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Висина:
1.6cm
Објектот Должина:
1.6cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Двојно Vajra Ѓердан Хривнија Тибетската сребро алуминиумски додатоци
Објектот Тежина:
10g
Накит Наоди Тип:
Двојно Vajra додатоци
Материјал:
Сребро алуминиум

Стоката во категоријата