.

.

100PCS/МНОГУ Имитација ПВЦ занаети Симулација храна Лажни Мини Боровинки Мали Димензии DIY додатоци Дома декорација овошје #DIY011

100PCS/МНОГУ Имитација ПВЦ занаети Симулација храна Лажни Мини Боровинки Мали Димензии DIY додатоци Дома декорација

DEN 134.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
ПВЦ
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Цвет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Фестивал:
Роденден, Свадба, сувенири, Божиќ декорација
occation:
Дома декорација , DIY Додатоци, Подарок
Обликот:
боровинките / овошје

Стоката во категоријата