.

.

Латекс Гума мини шорцеви виолетова боја секси клуб тесни jumpuit

Латекс Гума мини шорцеви виолетова боја секси клуб тесни jumpuit

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ST-223055
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Материјал Состав:
природата гума латекс
Дебелина:
0.4 mm

Стоката во категоријата