.

.

DWE CC RF 125Khz прилагодливи силикон rfid wristband Tag-05 во шенжен

DWE CC RF 125Khz прилагодливи силикон rfid wristband Tag-05 во шенжен

DEN 427.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
tag-05
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Фреквенција:
125KHz
Материјал:
Силикони
боја:
сино,ориз, жолта,зелена,портокалова,црвена,црна
Гаранција:
1 година
Големина:
234*35*20mm
Пакување:
залепени
Температура:
-20 степен до 50 степен

Стоката во категоријата