.

.

4pcs Хром Предниот Браник Магла Светлина Светилка Скара Покрие Скратува за Ауди П5 2013 2014 2015

4pcs Хром Предниот Браник Магла Светлина Светилка Скара Покрие Скратува за Ауди П5 2013 2014 2015

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
правец на ветер
Објектот Должина:
00inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
FDIK
Модел Година:
2013-2015
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Други
Автомобил модел:
За Ауди П5
боја:
Хром
Пакет:
4pcs
Материјал Тип:
ABS

Стоката во категоријата