.

.

Масовен Проток на Воздух Сензор одговара за 1992-1995 BMW 325i / 325iC / 325iS 0280217502

Масовен Проток на Воздух Сензор одговара за 1992-1995 BMW 325i / 325iC / 325iS 0280217502

DEN 688.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Откривање метод:
Фотоелектрически Откривање
Мерен Опсег:
1
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Бренд Име:
ZH
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Вител Тип:
1
Повторливост:
1
Тип:
Вител Тип

Стоката во категоријата