.

.

Браник Усни Усните За Ауди А3 S3 RS3 1996~2015 година / Top Gear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Препорачуваме Тело за Полнење + Лента

Браник Усни Усните За Ауди А3 S3 RS3 1996~2015 година / Top Gear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR

DEN 934.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
До 2015
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Материјал Тип:
EPOM
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Автомобил модел:
за Ауди
Тип На Објект:
пред здолниште
Автомобил Производител:
Audi
Автомобил модел:
Lancer Evolution
Специјални Функции:
улогата на спојлер

Стоката во категоријата