.

.

Uloveido Романтична Сребрена Боја Накит Ангажман Прстен Гроздобер Прстен Сини Кристал Жените Свадба Прстени Додатоци Подароци J573

Uloveido Романтична Сребрена Боја Накит Ангажман Прстен Гроздобер Прстен Сини Кристал Жените Свадба Прстени Додатоци

DEN 116.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
свадба бенд прстен
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
9mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
свадба бенд прстен:
ангажирање прстен
кристал накит:
Свадба прстен
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина mailand

Стоката во категоријата