.

.

F05423-D 8-Оската Свитлива Рек RC Хеликоптер Комплет КК Врска Одбор+350KV Brushless Диск Моторни+16x5.5 Пропелер+ESC 40A

F05423-D 8-Оската Свитлива Рек RC Хеликоптер Комплет КК Врска Одбор+350KV Brushless Диск Моторни+16x5.5 Пропелер+ESC

DEN 6192.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
350KV Диск Мотор
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
521:
366212

Стоката во категоријата