.

.

10pcs/многу 9 SMD LED 1156 ba15s 12V сијалица Светилка Камион Автомобил Мото Опашка се Претвори Сигнал Светлина Бела За Рено Форд Тојота Бмв Фолксваген АХ Lada

10pcs/многу 9 SMD LED 1156 ba15s 12V сијалица Светилка Камион Автомобил Мото Опашка се Претвори Сигнал Светлина Бела

DEN 109.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Име На Модел:
1156 ba15s
Објектот Тежина:
150G
Тип На Објект:
Кочница Светла
Wattage:
1w
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
LEADTOPS
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Напон:
12V
Lumens:
300lm
Напон:
12v

Стоката во категоријата