.

.

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за Женска хигиена нега

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за

DEN 640.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Големина:
M
Материјал:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Тежина:
0kg
Број На Модел На:
SLK1602
Тип:
истекување-доказ физиолошки панталони
боја:
Сива/розова/виолетови/црвени/лубеницата црвена/sky blue/беж/црна
Тежина:
approx40g/pc
feature1:
растеглив/алатка
feature2:
секси/истекување-доказ
Големина:
One size(stretchable)
Стил:
Секојдневниот

Стоката во категоријата